Beschrijving
Ola, dit is Teuntje het Schildpadje! De inspiratie voor dit lieve grappige schildpadje heeft de ontwerpster opgedaan tijdens haar bezoeken aan Midden- en Zuid-Amerika, waar ze ook Tortuguero (schildpaddorp) heeft bezocht. Door dit schildpadje te haken, waan jij je vast ook even in schildpaddorp. Heerlijk toch?!
Teuntje het Schildpadje is een uitdagend amigurumi-haakwerkje, dat zeker ook bij ervaren haaksters in de smaak zal vallen. Wie gaat de uitdaging aan?
Bestel het bijbehorende garen bij Pera & Pasha. Vergeet niet de kortingscode voor leden in te vullen voor 10% korting!
Toos van Haften –
Ooo wat een mooie schildpad, zodra ik tijd heb ga ik heb maken
Clara de Boer –
De schildpad is zeker erg leuk graag wil ik hem maken voor een neefje
Claudia Hartmann –
Oh dat zal hij vast heel leuk vinden, Clara! Deel je het eindresultaat dan ook met ons? Groetjes, Claudia
debby –
Oooh die vindt ik zo leuk ik zooooo leuk , maar ik heb net de tuinman gekregen. Een late moederdag en die wil ik ook af hebben. 🤔🤔🤔🤔
Karin Roosendaal –
Leuk om te horen Debby, zo te horen heb je al een nieuw haakpatroon op de planning na Jungle Nico 😉
Corry Riedijk –
Ik ben lid maar kan het patroon van teuntje niet downloden
Karin Roosendaal –
Hallo Corry, we gaan je een mailtje sturen dan kunnen we even kijken waarom het niet lukt bij je.
Truus –
Ik ben lid maar krijg het patroon niet gedownload
Karin Roosendaal –
Hoi Truus, we zullen je een mailtje sturen om te kijken waar het aan ligt.
Wsmits008@gmail.com –
Hartstikke keuk!
Blieck Vicky –
Prachtig werk
Linda Daas –
Leuk om te horen! Groetjes, Linda
Ineke –
Heel leuk
Linda Daas –
Dank je wel Ineke! Veel haakplezier! Groetjes, Linda
Monique Stroobants –
Zo mooi en lief ziet teuntje er uit en zeker graag om het te haken